Ювентус измести Рома от върха в Серия "А" след успех срещу Ливорно (видео)

18:14
Ювентус излезе еднолично начело във временното класиране на италианската Серия "А", след като спечели гостуването си на Ливорно с 2:0.

Точни за победата на Старата госпожа бяха нападателите Фернандо Йоренте и Карлос Тевес, които се разписаха съответно в 63-ата и 75-ата минути. По този начин тимът на Антонио Конте си осигури минимален аванс в битката с Рома за шампионската титла, но римските вълци имат мач в запас.

В друг изключително любопитен двубой от 13-ия кръг на Серия "А", Удинезе се наложи като домакин над Фиорентина с минималното 1:0. Единственото попадение в срещата отбеляза Томас Хуртьо в 34-ата минута.

ουντιζεφιορεντινα ourmatch.net by ourmatch

Лацио пък се добра до равенство 1:1 при гостуването си на Сампдория. Лорик Кана донесе точката на римските орли в четвъртата минута на добавеното време, а резултатът в мача бе открит от Роберто Сориано в средата на второто полувреме.

Ето и останалите резултати от днешните мачове в Серия "А":

Сасуоло - Аталанта 2:0
Торино - Катания 4:1

GrandeBarca
25.11.2013 18:11

Погба е супер талант ЕВАЛА,и искрено не исакм той да ходи в ПСЖ,не че няма да печели трофеи,разбира се,че с ПСЖ ще печели но това момче си е за някой МЕГА ТИМ : Юве(но няма да остане повече от два сезона в Торино)..за него най-добре ще е ако напсуак Торино да отиде в Реал....иначе БРАВО на Юве ..очквам да разпилеят Копенхаген и Галатасарай и да продължат към директните елиминации *smile*

papaz4eto
25.11.2013 20:19

евала,защото си прав и да ме извинят и мен феновете на реал но това е един богаташки цирк и ако не са онея славни години между 50-60 реал е почти нищо освен една реклама и бизнес

stoianpavlov
25.11.2013 18:31

Е тука се оля. Обясни как по-точно е добре за кариерата на Погба да иде в Реал? Обясни как е добре за кариерата на който и да е играч да иде в Реал. Какво ще прави там? Ще се бори за титулярно място с още 5 играча, ще изгуби 3 години от кариерата си и после ще се чуди в кой отбор да я възражда. Прогреса на Погба от миналата година е забележителен, което показва, че с него в Юве се работи правилно. Вече е неизменна част от състава, феновете го обичат и ако е щастлив в Торино, не виждам причина да хуква към Реал. А ако да не дава Господ някой ден го направи, бих му стискал палци престоя му там да се развие по-добре от на Оуен, Камбиасо, Снайдер, Робен, Кака, Самуел, Бекъм, Ван дер Ваарт, Нистелрой, Хунтелаар, Канаваро, Шахин, Есиен, Рейес, Касано, Макманамън и още 100 играча, подмамени от изкуствената слава и купищата пари които предлага Реал Мадрид.

paunQ
25.11.2013 10:55

Поизмъчиха се Юве, но като имаш играч като Погба в редиците си, всичко изглежда лесно!

biancorosso
25.11.2013 17:06

Само Погба ли ? Ами Видал, Пирло и Маркиза ? Тевез и Йоренте също навлизат във форма, а защитата и вратаря са ни железни хехе *cigarette*

biserms
24.11.2013 20:00

Резонна победа *wink* Да се готвят датчаните.

Kirilov_10
24.11.2013 18:38

Добър мач за Юве с оглед контузиите и затворената игра на Ливорно, задължителна победа с/у Копенхаген в схема 4-3-3 !

bacardy_breezer
24.11.2013 18:19

Много се радвам, че успяхме да запишем 5-та поредна победа в Серия А и 5-ти пореден мач, в който удържаме суха мрежа. Преди мача бях доста притеснен, че няма да може да разчитаме на Огбона, Бонучи и Бардзали, но ето, че този гений Конте измисли решение на проблема като сложи Видал централен защитник*joking* А Артуро от своя страна за пореден път доказа колко голям футболист е и че може да се справя дори на непривични за него позиции. Браво и на Йоренте – гол и асистенция, вижда се че момчето навлиза във форма. Сега както сме се засилили се надявам да минем на ходом и през Копенхаген в сряда и да излезнем на 2-ро място в групата си в ШЛ *beer*