ЦСКА с класика срещу Сливнишки герой в контрола

16:46
ЦСКА победи Сливнишки герой с 3:0 в контролна футболна среща, играна в Сливница.

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов заложи на резервите, плюс каращия пробен период в отбора Тони Силва, заради когото основно бе организирана контролата. Именно Силва откри резултата в 26-а минута с хубав диагонален удар. Силва, който е имал договор с Ливърпул преди време, без да е играл в първия състав на мърсисайдци, изигра пълни 90 минути за ЦСКА.

Македонският нападател Християн Кировски удвои резултата в 44-а минута с прехвърлящ удар от 30 метра.

В 59-а минута Венцислав Василев вкара трети гол с глава след центриране от корнер.

Освен головете футболистите на ЦСКА нацелиха и четири греди след удари на Антон Карачанаков, Николай Дюлгеров и резервата Кристиян Петров и Християн Кировски.