Севиля победи Еспаньол като гост (видео)

15:44
Севиля победи с 3:1 като гост Еспаньол в мач от 13-ия кръг на испанското първенство. Отборът от Андалусия прекъсна серията си от 22 поредни двубоя без победи далеч от дома.

В началото на срещата Федерико Фацио с глава вкара за гостите след асистенция на Иван Ракитич. Витоло Мачин вкара второто попадение за Севиля в десетата минута, а в 24-ата Серхио Гарсия върна един гол за синьо-белите. Карлос Бака се разписа след точно един час игра с красиво попадение за крайното 3:1. Еспаньол завърши в намален състав, след като Виктор Санчес получи втори жълт картон пет минути преди края на срещата.

Във временното класиране Севиля се намира на десето място с актив от 16 точки. Еспаньол е 12-и в Примера дивисион с точка по-малко.

Espanyol 1-3 Sevilla (All Goals) 10... by ourmatch