Ливърпул смаза Фулъм на "Анфийлд" (видео)

18:53
Отборът на Ливърпул победи у дома Фулъм в мач от 11-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Анфийлд Роуд" приключи при резултат 4:0 за мърсисайдци.

Домакините имаха пълно превъзходство през всичките 90 минути и заслужено се поздравиха с успеха. Резултатът бе открит в 23-та минута, когато защитникът на котиджърс Фернандо Аморебиета си отбеляза автогол. Три минути по-късно се разписа и бранителят на Ливърпул Мартин Шкъртел. Следващите два гола в двубоя бяха дело на звездата на червените Луис Суарес в 36-та минута и в 54-та минута.

След тази среща възпитаниците на Брендън Роджърс се намират на 2-ро място във временното класиране на първенството с актив от 23 точки, а котиджърс са на 16-та позиция с 10 спечелени точки.

Българският нападател Димитър Бербатов отново бе титуляр за котиджърс.

Kireto1232
10.11.2013 12:23

Иначе вчера Джерард направи страшен мач много се кефя най-големия е Капитан Фантастик !!

Kireto1232
10.11.2013 14:08

А дано *smile*

Duhcheto_messi
10.11.2013 12:48

Дано да направи същият мач и срещу карамелите *beer* .

sYsTemX
10.11.2013 09:07

Потъващия кораб - фулъм догодина ще плава в морето на чемпиъншип много са зле горките. Толкова слаб фулъм не съм виждал наистина са страшно застрашени от изпадане и си мисля, че тази година ще успеят да влязат в групата на аутсайдерите, миналата година се разминаха но тая......няма да им се размине.

aa2
10.11.2013 08:31

Благодаря на Пуул, че помагат за изпадането на Бербатов - дано не му гледаме грозната, миризлива муцуна догодина.

Късмет и на червените!

luiz_lfc
10.11.2013 16:05

Подкрепям коментара ти с 2 ръце!

paradise11
10.11.2013 08:35

Не те ли е срам да говориш така,за човека,който е прославил България толкова много и благодарение на него толкова много българи имат възможност да се занимават сериозно със спорт у нас.

09.11.2013 19:55

Браво Ливърпул.Стискам ви палци тази година да сте шампиони,а Фулъм да потъва.

fhh
09.11.2013 19:36

играх го в еврото 4 на 0 на точен отказаха ми залога ,нямало го на точен тоя мач,баси тъпия еврофутбол...но както и да е честито на всички*beer**beer**beer*

Rasho79
09.11.2013 19:11

Честита победа на всички фенове на Ливърпул! Y.N.W.A.

09.11.2013 19:09

Фулъм не е мерило за нас в момента. Истинското мерило ще са предстоящите срещи с Евертън и Тотнъм, но все пак честита победа колеги *beer* . Много тъпо, че сега пак ще има 1 седмица почивка, направо нямам търпение за дербито с карамелите *devil* .

paradise11
09.11.2013 18:57

Страхотен мач,можехме да вкараме още доста повече,но...Очакваме с нетърпение следващият кръг и дано направим солидна серия от победи.

luiz_lfc
09.11.2013 18:56

Честито на всички фенове страхотна игра от наша страна! Y.N.W.A

gerrard9000
09.11.2013 18:54

Честита победа на всички! Джерард мисля, че хеттрик от асистенции направи *thumb_up* Фулъм е меко кацано слаб в момента.не ги виждам с тази игра до къде ще я докарат

Kireto1232
09.11.2013 18:52

Страхотен ЛИВЪРПУЛ !!! Много радваха тази вечер YNWA !!

Kireto1232
09.11.2013 18:42

Просто много се радвам ,че Коу ,Глен и Енрике са на линия наистина сме много по остри с тях !!

NickoRM
09.11.2013 18:31

Тея от диема мноо бавни ,заклевам се..

paradise11
09.11.2013 18:19

Просто с Джонсън и Коу Ливърпул е съвсем различен отбор,невероятна скорост бързи подавания,просто страхотни са въпреки опонента.

paradise11
09.11.2013 18:14

Фулъм просто са парадоксално слаби,Йол трябва да си ходи,просто им трябва нещо ново,да почнат на чисто,в момента те нямат психика на победител.

Deco_Sneijder
09.11.2013 18:12

То беше ясно че Фулъм няма как да се опъне на Ливърпул в момента,честито на феновете на Пул! *smile*

paradise11
09.11.2013 18:05

Ако това беше станало при друг резултат,не ми се мисли.

wesselin1994
09.11.2013 18:03

Айде да им бутнем още 3 второто и да черпя по 1 бира всички *beer*

Tishoff7
09.11.2013 17:59

Искам Фулъм да изпаднат, за да спрат да ги дават по 100 канала !

I_LOV3_CHELSEA

Браво бе ! Искам да ги спукате тези. Да изпаднат дано. Тези дървари Диемаджиите и др. е време да спрат да предават Фулъм *angry**angry**angry*

eligos
09.11.2013 17:58

Хендерсън прави страхотен мач*beer*

dani_chelsea96
09.11.2013 17:51

искам фулъм да изпаднат защото играят мн мн мн смотан футбол дори и Кристал Палас ми харесват повеè *devil**devil**devil**devil*

vaskoo_1892

Суарез в тая снимка изглежда все едно ще го ухапе *joking**joking*
Иначе играем много силно днес!*beer*

RMcF_
09.11.2013 17:44

Защо Фулъм-Ливърпул? Ливърпул са домакини..

paradise11
09.11.2013 17:41

За мен Бербатов няма вина,просто Фулам в момента играят през халфова линия,защитата е отчайваща,в момента са доста добър фаворит за изпадане.

babavuna
09.11.2013 17:39

Весела история. Йол по всяка вероятност си заминава, а вероятно и Бербатов в края на сезона. В момента играта на Фулъм е меко казано трагична, особено в защита *thumb_down*

paradise11
09.11.2013 17:36

Страхотен пас на Хендерсън,просто съвършен.

paradise11
09.11.2013 17:27

Защо изтриха коментара на един пич,той каза има правило за предаването на само 1 мач,те нямат право да закупят 2.

Kireto1232
09.11.2013 17:26

Липсваха ми тези голове на Шкъртел !! YNWA !!

09.11.2013 16:35

Аз също съм против да дават постоянно Фулъм и то по колкото се може повече телевизии, но все пак искам най-доброто за Бербо. Дано си върне формата постепенно и покаже на какво е способен.

sa6etoo
09.11.2013 16:33

Жалко че ще дават мача само по Нова спорт, Hова спорт HD и Диема.. Така ми се искаше да го вадат по още 5-6 телевизии..

sa6etoo
09.11.2013 17:17

Ти си слабоумния май. Не е нужно да го дават по 10 хиляди телевизии тоя мач. Могат да пуснат друго предаване. Или най-логичното нещо да купят правата на 2 мача. Така че :умнико" трай си там като не разбираш.

babavuna
09.11.2013 16:57

Вие слабоумни ли сте, бе ??? Просто са платили правата за един от мачовете, не могат да дават два!

sa6etoo
09.11.2013 16:39

Ами можеха да пуснат филм примерно по диема при положение че го дават на още 2 телевизии. А или щом ще имаш 3 телевизии можеха да кпят правата на поне 2 мача. Така че има си решение.

paradise11

Имат право да предават само 1 мач на живо,какво искаш да направят според теб,дават ти по 6 7 мача на живо от кръг,анализи преди и след кръга,живи студиа със специалисти. Перфектно си вършат работата според мен.