Петричев: Спечелихме много сериозен престиж

22:57
"Получи се доста труден мач за нас, както и очаквахме. Аз лично също очаквах да ни бъде много тежко. Видяхме още в Одеса каква е силата и класата на днешния съперник. Те дойдоха тук за битка, но Слава Богу- нашите футболисти им дадоха добър отпор", обяви изпълнителият директор на Лудогорец Ангел Петричев.

Разградчани си гарантираха предсрочно класиране за 1/16-финалите в турнира Лига Европа след 1:1 на стадион Васил Левски с Черноморец (Одеса).

"Заслужено излизаме от групата. Сега с Божията помощ, може и да завършим като победители в този поток. Днес все пак първото полувреме играхме малко по-предпазливо, защото имаше опасения да не загубим. Но в доста минути показахме нашата игра. Имах
притеснения, че може да загубим в последните минути, такива неща се случват във футбола. Но смятам, че с оглед на представянето ни до момента, първото място в групата е напълно реално. До тук спечелихме много сериозен престиж - от 4 мача нямаме загуба и сме допуснали
само един гол. Изказвам най-сериозни адмирации за отбора и за треньорите", каза още Петричев.