Черноморец Одеса взе точка преди реванша с Лудогорец

22:57
Черноморец Одеса, съперник на Лудогорец в турнира Лига Европа, завърши 1:1 при гостуването на Карпати Лвов в среща от 15-ия кръг на украинското първенство.

Черноморец стигна до точката с гол на влезлия като резерав Диденко в добавеното време на мача.

Преди това Карпати поведе с Фьодорчук в 24-а минута на мача. Със спечелената точка Черноморец се утвърди на четвъртото място в класирането с 29 точки. Лидер е Металист Харков с 34 точки.

В четвъртък Черноморец гостува на Лудогорец в София в мач от груповата фаза на турнира Лига Европа.

Съставът на Черноморец в мача срещу Карпати: Безотосний, Кутас (46-Лео Матос), Фонтанело, Бергер, Сантана, К. Ковалчук, Бобко, Джедже (78-Зубейко), Приемов (46-Диденко), Риера, Антонов.