Здравков: Доволен съм от играта на Левски през първата част

20:12
Отзиви след победата на Левски с 4:1 над Пирин Гоце Делчев в среща от 16-ия кръг на българската футболна "А" група:

Антони Здравков, старши треньор на Левски:

"Доволен съм от победата и от играта на отбора през първото полувреме. Тогава играхме компактно в защита и изнасяхме топката с бързи подавания, вкарахме три гола и изпуснахме още няколко. През второто полувреме намалихме оборотите и играхме бавно, от което не съм доволен. Все пак, важни са трите точки. Изиграхме три добри мача и мисля, че вече намираме верния път за изкачването нагоре. Футболистите дадоха импулс и живот на отбора. Ние ги
подкрепяме, защото те се стараят както в тренировките, така и в мачовете. Знам какво ни предстои и какво ни очаква, така че съм здраво стъпил на земята. Надявам се да бъдем концентрирани и в следващите мачове".

Костадин Ангелов, старши-треньор на Пирин:

"Надявам се в следващия мач да не допускаме толкова грешки и да играем с повече смелост. Днес нямахме мотивация. Основната грешка обаче е моя, защото тактическите
указания за първото полувреме не бяха правилни. Не ме интересува какво правят другите отбори. Моята цел е да покажа, че работя добре, а отборът да започне да побеждава. Очаквам подобрение на играта в мача срещу Литекс. Резултатите не са следствие на случайност, а на играта на отбора".