Интер и Верона продължават с позитивното си представяне (видео)

18:34
Новакът Верона продължава с впечатляващото си представяне от началото на сезона в Серия А, след като победи у дома Каляри с 2:1 и дели 4-5 място с Интер след 11-ия кръг на калчото.
Вратарят на националния отбор Николай Михайлов остана извън групата на Верона за мача заради контузия, но българският страж така или иначе е резерва от началото на сезона на бразилеца Рафаел.

Ветеранът Лука Тони откри резултата в полза на Верона в 8-а минута, а Бошко Янкович удвои преднината на домакините в 57-а минута.

Почетен гол за гостите от Каляри вкара Даниеле Конти в последната минута на мача. Видео от мача вижте ТУК!

Интер нанесе втора поредна домакинска загуба на Удинезе след убедителен успех с 3:0. Видео от мача вижте ТУК!

Родриго Паласио, Андреа Ранокия и Рикардо Алварес вкараха головете за тима на Интер, който заема четвърто място с по-добра голова разлика от петия Верона. Двата отбора имат по 22 точки. Лацио допусна изненадваща домакинска загуба с 0:2 от Дженоа.

Юрай Кучка и Алберто Джилардино отбелязаха головете за победата на Дженоа на Стадио Олимпико. Видео от мача вижте ТУК!

Новакът Сасуоло надигра Сампдория с 4:3 като гост. С хеттрик се отличи младежкият национал на Италия Доменико Берарди, като два от головете му паднаха от дузпи.