Ман Юнайтед разби Норич (видео)

23:35
Манчестър Юнайтед победи разгромно като домакин тима на Норич Сити в мач от 4-я кръг на Купата на лигата в Англия. Двубоят на стадион "Олд Трафорд" приключи при резултат 4:0 за състава на Дейвид Мойс

В две попадения за тима на домакините се отличи централния нападател Хавиер Ернандес, който бе точен в 20-та минута от дузпа и в 54-та минута. По още едно попадение за червените дяволи добави за защитниците Фил Джоунс и Фабио да Силва в самия край на мача.

Стартови състави:

Ман Юнайтед:
Линдегаард, Рафаел, Бютнер, Джоунс, Фърдинанд, Видич, Клевърли, Янузай, Йънг, Ернандес, Заха

Норич:
Бън, Уитакър, Гаридо, Фер, Басонг, Р.Бенет, Снодграс, Джонсън, Елмандер, Хулахан, Редмънд

KloppMund
30.10.2013 12:44

Юнайтед май се връщат отново на победният път .... *smile*

chicharito_3
30.10.2013 11:32

страхотен мач и невероятна победа за манчо! чичарито за пореден път показа, че заслужава да му се дава шанс

IvanMU
30.10.2013 07:12

С кой ще играем на 1/4 финалите ?

DuX4o0
30.10.2013 07:46

Довечера бием Сити и вие сте следващите *beer* *joking* Още не е теглен жребия мисля,че чакат първо да се изиграят всички мачове *smile*

billy_944
30.10.2013 00:17

Добър мач както за самочувствието на отбора така и за младите които трупат опит..Също и Мойс понатрупва увереност добре го изиграха без напрежението както е доста често при 1:0.Браво*cigarette*

ReDeViL666
29.10.2013 23:58

Ето , че можело и то с резервите - титулярите , ако се стегнат , във всеки мач може да е подобен резултат!*smile**cool*

NoDiggity
29.10.2013 23:56

Силен мач направихме, а Норич бяха много слаби *smile* Иначе ме кефи как Мойс пусна Фабио като нападател/атакуващ играч за да побави малко време и той вкара гол при първото докосване *lol**lol* Бразилска му работа!

I_LOV3_CHELSEA
29.10.2013 23:51

Честита победа ! Като гледам, сте ги изпотрошили тези, а Чичата показва изключителна игра. Не го изпускайте *beer* Успех в четвъртфиналите *smile*

DuFkaTa
29.10.2013 23:49

А честито, най накрая изразителна победа. Дано и в първенството да почнем по тоя път...Междодругото тези които са гледали мача,Заха и Янузай как се представиха ???

Salient
29.10.2013 23:46

Честита победа, дяволи! Дано да разчупим така играта и в първенството!

mancho_unt
29.10.2013 23:43

Каква класика? 4 на 0 .. класика аз знам 3 на 0

Salient
29.10.2013 23:41

Е, на това се надявах!!! 4-0! Една такава победа дава много самочувствие независимо, че играем срещу Норич! *thumb_up*

Inevitable
29.10.2013 23:38

охо напред ДЯВОЛИ!!!! Въпреки че играем срещу Норич съм доволен .. то и резерви доста има ; ) само да не се излагаме в първенството така де *sad*

metallingus
29.10.2013 23:08

Усещам как някой е влязъл в темата само и само да натряска минуси на всички *lol*

rooney_fen_256
29.10.2013 23:22

Измислени фенове на Челси и Сити колкото искаш. *smile*

Guardiola10

Нека следващия мач пак Уелбек да е титуляр за сметка Чичарито... *stop*

29.10.2013 23:02

Чичата е голям. Както много пъти съм казвал, не бих се разделил с него за никаква сума. За мен той е безценен за Юнайтед. Винаги е полезен с нещо, винаги ни е измъквал. Заслужава договор до края на кариерата си!!!

Salient
29.10.2013 23:01

Ехаааа, най-накрая може и да бием с повече от 1 гол разлика. *joking*

Salient
29.10.2013 22:55

Еми не обръщай внимание... Знам, че понякога е доста трудно, но спестява доста нерви и време.

Salient
29.10.2013 22:45

Ключът е в постоянството. Има ли го, Янузай може да стане много голям футболист! *smile*

29.10.2013 22:42

Смятай дават Челси Арсенал по ТВ-то но ти като истински фен на Челси предпочиташ да намериш дълбоко в нета мача на Юнайтед за да го гледаш!Ей тва му се вика фен!

29.10.2013 22:35