Интер разпиля Верона, Михайлов пак резерва

23:57
Отборът на Интер постигна категорична победа като домакин на Верона в мач от 9-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Джузепе Меаца" приключи при резултат 4:2 за нерадзурите.

Вратарят на националния отбор на България Николай Михайлов беше сред резервите на гостуващия тим и не влезе в игра.

Резултатът в срещата бе открит в 10-та минута, когато защитникът на гостите Вангелис Морас си отбеляза автогол. Две минути по-късно Родриго Паласико покачи на 2:0 за Интер. Първото полувреме приключи при 3:1 за нерадзурите, след като Рафаел Мартиньо от Верона отбеляза в 32-та минута, а в 38-та Естебан Камбиасо вкара трети гол за домакините. През втората част точни бяха Роландо за Интер и Рамуло за гостите.

Със спечелените три точки отборът на Интер събра актив от 18 пункта и вече е на 4-та позиция, а Верона е с 16 и остана на петото място.