Ибрахимович изригна с 4 гола при разгром на ПСЖ срещу Андерлехт (видео и снимки)

00:44
Феноменален Златан Ибрахимович наниза 4 гола за категоричната победа на Пари Сен Жермен с 5:0 като гост на Андерлехт в среща от група "С" на Шампионската лига.

Френският шампион уби интригата в мача още през първото полувреме, след като се оттегли на почивка с аванс от три безответни гола, и трите дело на Ибрахимович. Малко след подновяването на играта Единсон Кавани се разписа за 4:0, а в 62-ата минута звездата на мача добави още едно попадение на сметката си, с което оформи крайния резултат.

В другия мач от групата Бенфика и Олимпиакос завършиха наравно 1:1. Алехандро Домингес изведе гостите напред в резултата в 29-ата минута, но в заключителната част на двубоя Оскар Кардосо донесе точката на лисабонските орли.

Така ПСЖ хвърли котва на върха в групата с 9 точки, а Олимпиакос и Бенфика останаха с по 4 пункта в битката за втората позиция. Андерлехт пък е последен с три загуби.