Бербатов бележи при обрат на Фулъм (видео)

00:04
Отборът на Фулъм постигна пълен обрат като гост на Кристъл Палас в последен мач от 8-я кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Селхърст Парк" приключи при резултат 4:1 за котиджърс.

Българският нападател в състава на Мартин Йол Димитър Бербатов излезе като титуляри се разписа веднъж в срещата, а в последната минута на редовното време бе заменен от Уго Родайега.

Иначе резултатът в мача бе открит от домакините още в 7-та минута, когато точен бе защитникът Адриан Маряпа. След това обаче Фулъм отбеляза четири безответни гола - Пайтим Касами 19-та минута, Стив Сидуел 45-та минута, Димитър Бербатов 50-та минута и Филип Сендерос в 55-та минута.

Така котиджърс се изкачват до 14-то място в класирането на първенството с актив от 10-точки, а Кристъл Палас остава на предпоследната 19-та позиция с 3 спечелени точки.