Лион отново се издъни (видео)

01:07
Олимпик Лион завърши наравно 1:1 като домакин срещу Бордо в мач от френското първенство.

Людовик Обраняк вкара за 1:0 в полза на жирондинците след грешка в защитата на домакините. Чейк Диабате изпусна да реализира втори гол за Бордо няколко минути по-късно, а Александър Лаказет получи втори жълт картон в 66-ата минута и остави Лион с човек по-малко на терена.

Джими Брианд пропусна да изравни в края, когато вратарят Седрик Kорасо спаси удара му, но все пак в 90-ата минута Бриан донесе точката за домакините след добавка, като секунди преди това Корасо изби удар на Набил Фекир.

Лион е на 11-о място в Лига с 12 точки, докато Бордо е на 15-ата позиция с 11.