Невероятен съдийски гаф в Бундеслигата! Байер лидер с фалшив гол (видео и снимки)

09:29
Байер Леверкузен победи като гост Хофенхайм с 2:1 в първия мач от 9-ия кръг на Бундеслигата.

Срещата се игра пред 25 хил. зрители на ст. "Вирсол Рейн Некар Арена", като премина под диктовката на гостите. Резултатът бе открит в 26-ата минута от Сидни Сам, при асистенция на Гонзало Кастро.

В 70-ата минута Щефан Кислинг покачи на 2:0, отново при асистенция на Гонсало. Голът обаче бе недействителен, тъй като топката, изстреляна от Кислинг с глава, мина отстрани на вратата и влезе в нея през дупка в мрежата. Съдията обаче не видя добре ситуацията и зачете гола, като Кислинг нямаше доблестта да си признае, макар сам да не вярваше на случилото се.

Комфортната преднина и малкото минути до края успокоите аспирините, които видимо намалиха оборотите. Това позволи на домакините да намалят чрез Свен Шиплок, реализирал в 88-ата минута. За повече обаче футболистите на Хофейнхайм нямаха нито сили, нито класа.

Със спечелената победа Байер оглави Бундеслигата с актив от 22 точки. Класирането на върха обаче може да претърпи промени още днес, след изиграването на мачовете Байерн Мюнхен - Майнц 05 и Борусия Дортмунд - Хановер 96. Баварците имат 20 точки, а Борусия - 19.

χοφενχαιμλεβερκουζεν ourmatch.net by ourmatch

kirowe
19.10.2013 18:25

Човека не е виновен, виновни са съдийте които не са проверили мрежите преди мача. Даже Кийслинг след изстрела не видя къде отлита топката, така че няма никаква вина. Нито съм негов фен, нито на Байер, но той няма никаква вина.

enjo2
19.10.2013 16:25

хахааххаахахаха и това го зачетаха за гол ебати гола нечестен !!!

Schweini31
19.10.2013 14:10

Съдийството в този мач беше под всякаква критика благодарение на това сега Леверкузен са първи.

overdrive
19.10.2013 14:06

Ако го нямаше този гол натиска на Хофенхайм можеше да им донесе и трите точки, а не само Х, но все пак изпуснаха и дузпата и там също беше доста кофти с тези две греди *lol*

valer4y
19.10.2013 14:02

Хора спокойно бе, не само в нашата А група се случват такива неща *lol*

Banditos
19.10.2013 13:36

обаче тия тримата от Леверкузен знаеха че това не е гол и си помълчаха да е.а иу умрелите,а рефера е фронтално и неможе да види,но нали топката е в мрежата,ами иди провери мрежата да не би да е скъсана

Rezors
19.10.2013 13:03

Обаче ако не сте гледали мача сте изпуснали много!Т'ва коментаторчето до края ръсеше някви простотии,заради тая ситуация*lol*

Gogata85
19.10.2013 12:02

Баси! Това е толкова долна постъпка от страна на играчите на Байер *sad* Че съдията очевадно е идиот спор няма, че и помощника му също,който трябва да провери вратата за дупки, но да не си признаещ нещо толкова спорно и видно просто не е спортсменско *sad* Трябва да има адекватни наказания както за кьоравия съдия така и за отбора на Леверкузен. Аз ако бях фен на аспирините щеше в момента да ме е много срам от това поведение на отбора *sad* Дано подобно нещо не се случи и с Юнайтед

ApricotGarden
19.10.2013 11:48

Преди началото на мача не трябва ли страничните рефери да минат да проверят мрежите ( поне така съм видял на повечето мачове)

paunQ
19.10.2013 12:18

Те гледат само дали са захванати мрежите за гредите. Друго не гледат, а по принцип трябва! *smile*

peti2v
19.10.2013 10:42

Слабо на играча!!! Това, ако беше Клозе щеше да си признае!

RMAD1902
19.10.2013 10:01

Шваби и повече не ги обиждайте кой им дава право да свирят мачове и да гледат не знам тва трябва да се види от уефа

RoSKo0o0
19.10.2013 16:22

Да, никакви нямате. Роден съм много преди това, смотльо. Испания - няма по-големи цигани. Ти изобщо явно не си бил по света да видиш само какъв им е манталитета. Чисти цигани, както и цяла Южна Америка. Ама явно и ти си циганин, че така яростно ги защитаваш. Няма нищо лошо в това да си ром, предполагам....

RMAD1902
19.10.2013 10:49

Обаче малкия комунист може да е татко ти който те храни Испания никога не са били цигани моето дете Испания са 1-ви в света какво им е голямо на немците че прецакаха България че ги е яд още за боя с 3-2 ти не си бил роден тогава и не си наясно с мача за България кво ми говориш ние сме по зле от сърбите ся внимавай как ми говориш ние кви дългове имаме да са ни искали пари от уефа да са ни пратили писмо че имаме дълг бухахаха!

RoSKo0o0
19.10.2013 10:11

Хаха, мълчи бе, комунист *smile* Немците са един от най-дисциплинираните народ и за разлика от смешния ти отбор нямат изобщо дългове. Говорете си каквото искат за тях, те са на светлинни години както от България, така и от Испания. Испания = Цигани.

my7k0o
19.10.2013 10:00

Тоя Брих за 1 седмица 2 мача свири и на 2та се посра. 2 червени ни даде срещу Арменция, сега това. Деба кретена.

BuTaMuH_C
19.10.2013 09:58

съдията е същият от мача на националите ни с Армения *wink*

dani_chelsea96
19.10.2013 09:57

преди да видя,че мрежата е скъсана помислих че е някаква магия *lol**lol**lol* тук страничния съдия е с грешка защото преди да започне мача прави проверка на мрежите също е за второто полувреме *devil*

DuX4o0
19.10.2013 09:44

Съдиите от край време се гаврят с тази велика игра.Техниката е достатъчно напред да въведат видео наблюдения.Ама не тогава щяло да се загуби играта...Поне да спре да се мрънка а ?