Дания и Италия не се победиха (видео)

23:27
Националните отбори на Дания и Италия завършиха наравно в предпоследна квалификация за Световно първенство в Бразилия. Двубоят на стадион "Паркен" в Копенхаген приключи при резултат 2:2.

Скуадра адзура стигна до точката с гол на резервата Алберто Акуилани в първата минута на добавеното време на мача. С попадение на нападателя Пабло Освалдо в 28-ата минута пък адзурите поведоха в резултата. Никлас Бендтнер в 45-та минута и 79-та минута с два гола направи резултата 2:1 за Дания.

В класирането в групата преди последните мачове Италия е първа с 21 точки, следвана от тимовете на България и Дания по 13 точки. Армения и Чехия са с по 12. На последното място е Малта с 3 точки.

Denmark 2-2 Italy (All Goals) 11.10 ourmatch.net by ourmatch

biserms
12.10.2013 15:01

Прандели беше пуснал играчи като де силвестри, ранокия, балзарети, акуилани, кандрева, освалдо, мота....от титулярите им бяха сАмо буфон, киелини, монтоливо и маркиза

crip1
12.10.2013 11:13

Ебати нагласената работа, добре поне, че Дания не биха.Сигурно е пропаднала сделката с парите, иначе не виждам защо ще правят Х *smile* Буфон изкарва ебаси положенията в мача с нас в Италия, а тука скача като дядка, особено при втория гол, където скача с прибрани ръце : ))))

biserms
12.10.2013 14:57

То тия “сделки“ така пропадат са знаеш*joking* Просто Дания играеше на живот и смърт,а за Италия си беше мача като контрола.Виж че не играха пирло, де роси, флоренци, верати, джакерини, бадзали, бонучи, абате, де шилио, балотели, роси, инсине....с тоя състав и като сложиме домакинския фактор плюс мотивацията на дания равния е съвсем закономерен.

123321
12.10.2013 09:26

Единствени от нашата група шансове имат армения макар и минимални

ko4o4
12.10.2013 00:26

Браво Италия! Заслужиха си мястото в Бразилия.

TaTa_Martino
12.10.2013 00:10

Тоз нещястнк Бентнер вкарвал ли е някога гол с крак аз съм му виждал 10-15 гола и всичките са с глава да му е*а м*йк*та пе*дер*с изрусен

12.10.2013 20:27

Той за последно тогава е вкарвал с крак този стършел умрял,последните му десет гола са с глава бас хващам

dzhalev_71
12.10.2013 14:08

Той попита дали Бендтер има гол с крак. Аз се сетих първо за този и затова му го дадох. Сега от кое време е, не е важно.

futbolista123
12.10.2013 09:06

тои този гол да не е от времето на хан аспарух

dzhalev_71

dzhalev_71
11.10.2013 23:46

Самурая Ник започва леко леко да си намира формата. Което е добре както за него, така и за Арсенал.

Gogata85
11.10.2013 23:39

Трябва поне да бием чехите за 2-рото място нищо че то едва ли ще ни даде шанс за бараж!! Ето че сега и смотаните датчани загубиха шанс ,така че поне да покажем кой е по-класният тим в момента!! Българи Юнаци!!