ЦСКА и Банско не се биха на "Армията"

18:47
ЦСКА и Банско завършиха 0:0 в контролна среща по футбол. Втородивизионният отбор на Банско доминираше на терена на стадион "Българска армия" и често създаваше положения пред
вратата на Стоян Колев.

Още в 4-та минута Любослав Войнов излезе сам срещу Стоян Колев, но стреля в аут от изгодна позиция. В 58-та минута Сергей Георгиев отправи опасен удар от близко разстояние, Стоян Колев изби топката, която срещна страничната гредата.

Първото реално голово положение за ЦСКА бе в 79-та минута, когато Григор Долапчиев бе изведен сам срещу вратаря на гостите, но стреля слабо в тялото на вратаря. Малко по-късно Долапчиев отново бе близко до гола, но опасният му удар от фаул бе спасен.