Лион продължава да тъне в неясното (видео)

18:36
Монпелие разгроми с 5:1 у дома състава на Олимпик Лион в мач от френското първенство.

Виктор Монтано откри резултата в полза на домакините в 16-ата минута, а Антони Муние реализира за 2:0 в края на полувремето. Александър Лакацет върна едно попадение за Лион в 48-ата минута, но Рами Кабея се разписа от дузпа само 11 минути след това.

В 66-ата минута Кабея реализира второто си попадение за 4:1. Само 120 секунди след това Монтано оформи крайното 5:1 също с втория си гол в двубоя.

Олимпик, един от кандидатите за класиране в Шампионската лига, е на 14-а позиция в Лига 1 с 11 точки. Монпелие пък е на осмо място с 12 точки.