Миланов влезе като резерва при загуба на ЦСКА

15:03
Георги Миланов влезе като резерва при загубата на ЦСКА Москва с 0:2 у дома срещу Динамо Москва в дербито на 12-ия кръг на руското първенство. В 73-ата минута българският национал
замени шведа Расмус Елм, но не успя да помогне на "армейците" да избегнат поражението.

В 57-ата минута на двубоя Кристиан Нобоа откри резултата в полза на Динамо след асистенция на Андрий Воронин. Минута преди края на редовното време Александър Кокорин осигури трите точки в полза на символичните гости, реализирайки второто попадение в срещата. Този път извеждащото подаване беше дело на Игор Денисов.

ЦСКА заема пето място във временното класиране с актив от 21 точки. Динамо е на седмо място с една точка по-малко. "Червено-сините" записват второ поредно поражение в шампионата.