Отзиви след Славия - ЦСКА

17:46
Изказвания на двамата старши треньори след мача Славия - ЦСКА (0:1):

Асен Букарев (Славия):

"Втори мач задържаме 0:0 до полувремето, но нещо се срива в момчетата на почивката и
допускаме гол след детинска грешка в защитата. Ще проведа разговор с ръководството и ще се съобразя с тяхното решение. Факторите за слабото ни представяне са много и са обективни, но не искам да се оправдавам. Проблемът е, че играем много по-неубедително у дома, отколкото навън. В този мач трябваше да помогне опитът на Христо Янев и Чавдар Янков, но не се получи. Мисля, че няма опасност Славия да изпадне, това е в сферата
на фантастиката".

Стойчо Младенов (ЦСКА):

"Важни са трите точки, победата е добре дошла. В края на мача предпочетохме сигурността в защита. Нормално беше да се подсигурим в последните минути. Имаме мач за купата срещу Хасково, после ще мислим за Левски. Надявам се другата седмица Сидибе и Косоко да се върнат в строя".