Челси разпиля Стяуа в Букурещ (видео)

23:56
На стадион "Арена Национал" Челси разгроми Стяуа Букурещ в мач от Група "Е" на турнира Шампионска лига. Двубоят приключи при резултат 4:0 за състава на Жозе Моуриньо.

Гол за гостите през първото полувреме вкара Рамирес в 20-та минута, а Георгиевски си отбеляза автогол минута преди почивката.

В 55-та минута Рамирес отбеляза втория си гол, а Франк Лампард оформи крайния резултат в последните секунди на двубоя. Мениджърът на гостите Жозе Моуриньо за първи път води отбор срещу румънски съперник.

7ed0o0
03.10.2013 14:33

Почваме да играем добре,само да пуска Мата и всичко ще е перфектно

branimir2
02.10.2013 14:03

Много съм доволен и очаквам победа при гостуването на Норич.

toya.stava
02.10.2013 09:56

Това вече е Челси така искам да игаят като отбор! Чакат ни трудни мачове а ни трябва самочуствие за тях *wink* Честита победа на всички фенове *smile* *beer*

AriesBG
02.10.2013 08:56

Гледах мача и ето какво ще споделя за интересуващите се.Челси контролираха мача през цялото време.Имаше един момент след първите 10 минути когато Стяуа се поокопитиха и натиснаха, но атаките им бяха доста безплодни.Хареса ми тактиката която приложи Челси.Играха много с крилата Шурле и Иванович бяха доста активни.Разтеглена игра от крило до крило, сигурни пасове с връщане назад към централните защитници.Играта им много ми напняше тази на Барселона.Пресата започваше още от средата на полето на противниковият отбор и така Стяуа в нито един момент не можеше да организира спокойно атака.Целият отбор на Челси игра много добре с много движение по терена и с много точни пасове.Ако трябва да се отличат индивидуални футболисти ще е трудно защото всички вложиха много.Относно Етоо .Просто човека няма скорост и ако трябва да завърши атака или му блокират ударарът или му отнемат топката.В един момент когато е усети че не може да вкара взе да подава и тогава се получиха нещата.За мен това ще е по печелившата тактика, да увлича противниковите защитници и да подава на навлизащите през центъра на скорост Оскар и Рамирес.Така ще стане дано по скоро си даде сметка, че в една такава роля ще бъде много полезен.

headhunters
02.10.2013 00:39

Тия дето плюха по МОУ следващите мачове ще им бъдат затворени устите за много време *wink* ! Успее ли да нагласи правилния стартов състав за важните мачове, просто ще сме отбора който бяхме 2008-2010 когато газехме всичко наред *wink*

petarata
02.10.2013 00:19

Доволен резултат .
Играта вероятно е била добра , щото с тия линкове по интернет не си е работа да гледаш мач .

Blue is the colour !

NickoRM
02.10.2013 00:03

А то как ме е яд ,че не ги играх с много пари Челсито не е истина просто...ся тъй да ме е яд..
Честита победа!

panew
02.10.2013 00:02

Чудесна игра, отбора игра със самочувствие и концентрация. Честита победа на всички фенове на Челси *beer*