Валядолид и Малага си спретнаха зрелищно равенство (видео)

00:00
Отборите на Реал Валядолид и Малага завършиха наравно 2:2 в първия мач от програмата на 7-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Роке Санта Крус осигури предимство на гостите, откривайки резултата в 24-ата минута. През второто полувреме обаче Пучела осъществи пълен обрат с голове на Хави Гера и Умберто Осорио, но в крайна сметка Малага се добра до равенство чрез Бартоломей Павловски, който бе точен в 76-ата минута.

След този мач Малага запази 8-ата си позиция във временното класиране с актив от 9 точки, докато Валядолид се изкачи на 13-о място с 6 точки.