Аугсбург и Борусия М'Гладбах не се победиха (видео)

23:42
Изгряващата звезда на полския футбол Аркадиуш Милик донесе ценно равенство на Аугсбург срещу Борусия Мьонхенгладбах в първия мач от 7-ия кръг на немската Бундеслига. 19-годишният талант се разписа за крайното 2:2 на "СГЛ Арена", като по този начин и трицветните се оказа непреодолимо препятствие пред жребците по пътя към първата им победа далеч от дома през този сезон.

Домакините от Аугсбург излязоха напред в резултата чрез Андре Хахн, който се разписа в 27-ата минута. Малко по-късно обаче Макс Крузе възстанови равенството, а в средата на второто полувреме Бранимир Хргота осигури предимство на Борусия М'Гладбах. Така се стигна до 88-ата минута, когато Милик фиксира крайния резултат - 2:2.

Преди останалите срещи от кръга Аугсбург и Борусия Мьонхенгладбах заемат съответно 6-а и 5-а позиция с равен актив от по 10 точки.