Бербатов бележи при обрат на Фулъм, Вила и Тонев с тежка загуба от Тотнъм (видео)

00:05
Българският нападател Димитър Бербатов отбеляза изравнителното попадение при обрата от 0:1 до 2:1 на своя Фулъм като домакин над Евертън в среща от 3-ия кръг на турнира за Купата на Лигата в Англия.

Карамелите излязоха напред в резултата чрез Стивън Нейсмит в 12-ата минута, но в началото на второто полувреме Димитър Бербатов възстанови равенството, а в 68-ата минута Дарън Бент осъществи пълен обрат в полза на котиджърс и оформи крайното 2:1.

فولهام 2 : 1 ايفرتون by kooralive

Отборите на Тотнъм и Челси пък нямаха проблеми при гостуванията си съответно на Астън Вила и Суиндън.

Джърмейн Дефоу отбеляза два от головете за категоричната победа с 4:0 на шпорите, а Паулиньо и Насер Чадли се разписаха по веднъж. Българският национал Александър Тонев бе сред титулярите на Вила, но в 82-ата минута отстъпи мястото си на Калъм Робинсън.

Попаденията за успеха с 2:0 на сините срещу третодивизионния Суиндън пък бяха дело на Фернандо Торес и Рамирес.

Манчестър Сити също се класира за следващата фаза на турнира. Възпитаниците на Мануел Пелегрини разгромиха гостите си от Уигън с 5:0. Стеван Йоветич реализира два гола за успеха на гражданите, а Един Джеко, Яя Туре и Хесус Навас добавиха по един.

Man. City Vs Wigan 5-0, Capital One 2013 by futbolsapiens