Юве подчини Верона, Ники Михайлов отново резерва (видео)

18:38
Испанецът Фернандо Йоренте вкара първия си гол за шампиона Ювентус и донесе победата с 2:1 срещу Верона. Йоренте отбеляза победното попадение в добавеното време на първото полувреме. Преди това Верона изненадващо поведе с гол на Фабрицио Качаторе в 36-ата минута, а Карлос Тевес изравни четири по-късно.

Вратарят на българския национален отбор Николай Михайлов бе в групата на Верона за мача, но не влезе в игра.

Италианският национал Джузепе Роси продължава да демонстрира отлична форма от началото на сезона, след като вкара втория гол за Фиорентина при победата с 2:0 като гост над Аталанта. Това е четвърто попадение за Роси от началото на сезона, с което той е лидер при голмайсторите в Серия "А". Другия гол за Фиорентина реализира Матиас Фернандес.

Фиорентина има 10 точки и дели второто място с Ювентус и Интер.

В късния мач Милан приема Наполи, а при победа неаполитанците ще се изравнят с Рома на върха с пълен актив от 12 точки.