Алмерия продължава без победа в Примера

21:45
Алмерия и Леванте завършиха 2:2 в среща от петия кръг на футболното първенство на Испания, а домакините все още нямат успех от началото на сезона.

Хосе Антонио Верса в добавеното време на първата част и Сусо в 51-а минута дадоха аванс от два гола на Алмерия. Гостите от Леванте изравниха с попадения на Набил Ел Жар от дузпа и Папа Диоп в началото на второто полувреме.

Левият защитник на домакините Кристиан Фернандес получи червен картон в 54-а минута. Леванте е на осмо място в класирането с 6 точки, а Алмерия - на 15-а позиция с 3 точки.

Реал Сосиедад и Малага направиха 0:0 по-рано днес. Домакините нямат победа вече в четири мача в шампионата, а в сряда загубиха с 0:2 от Шахтьор Донецк в Шампионската лига. В момента шампионът Барселона играе с Райо Валекано.