Евертън продължава без загуба (видео)

19:47
Евертън продължава да бъде единственият отбор без загуба в английската Висша лига този сезон, като серията днес продължи с успех с 3:2 над останалия с десет души Уест Хям.

Два пъти от фаул се разписа Лейтън Бейнс, а белгийският здравеняк Ромелу Лукаку заби
победното попадение. Домакините пък два пъти повеждаха в резултата чрез Райън Морисън в 31-ата минута и чрез Марк Ноубъл в 76-ата минута от дузпа. В рамките на 83-ата и 85-ата минута обаче гостите обърнаха развоя на срещата.

Съндърланд остана на последното място само само с 1 точка, след като беше съсипан от Уест Бромич с 3:0. Стефан Сесеньон, Лиъм Риджуел и Морган Амалфитано донесоха успеха на домакините, които са 13-и с 5 точки.

Хъл Сити също демонстрира характер и на два пъти заличаваше аванса на Нюкасъл, като в крайна сметка спечели с 3:2. Соне Алуко се разписа победно 15 минути преди края на мача в полза на тигрите.

По-рано днес Астън Вила се наложи с 1:0 над Норич, като Александър Тонев за първи път беше титуляр.