Юрген Клоп: Държах се като клоун

15:50
Старши-треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп се извини за невъздържаното си поведение към четвъртия съдия на мача от груповата фаза на Шампионската лига срещу Наполи, спечелен с 2:1 от италианския отбор.

Клоп беше бесен, защото четвъртият съдия не пусна Невен Суботич в игра, след като сръбският защитник получи медицинска помощ извън терена. В този момент от двубоя Наполи вкара гол и специалистът показа буйно поведение спрямо рефера.

"Извиних се веднага след мача, на отбора и на съдията. Ще си понеса санкциите за моето поведение. Държах се глупаво, бях като клоун", заяви Юрген Клоп.