Лацио громи, Ники Михайлов отново резерва (видео)

18:54
Лацио постигна втора победа в италианското първенство, след като отнесе Киево с 3:0 в мач от 3-ия кръг.

И трите попадения паднаха преди почивката, като още в 8-ата минута Антонио Кандрева откри резултата след чудесна контраатака и точен удар на нападателя, останал сам срещу вратаря Кристиан Пуджиони. В 38-ата минута домакините удвоиха преднината си, а автор на гола стана Луис Каванда. Вратарят Пуджиони отби топката след центриране на Кристиан Ледесма и Каванда отбеляза първото си попадение в Серия "А". Tретият гол падна само след три минути, а негов автор бе Сенад Лулич, който се възползва от подаване на 20-годишния нигериец Еди Онаци.

Удинезе завърши 1:1 на собствен терен с Болоня, като капитанът на домакините Антонио Ди Натале осигури точката с гол в 85-ата минута в своя мач номер 300 в италианското първенство. Ди Натале се разписа след пас на Луис Муриел, докато в 71-ата гостите от Болоня откриха след точно изпълнение на фаул от Алесандро Диаманти. Удинезе има 4 точки, докато Болоня е с 2.

Новаците от Сасуоло остават без актив след днешното поражение с 0:2 при визитата на друг новак - Верона. За домакините вкараха Рафаел Мартиньо и Ромуло, а вратарят на българския национален отбор Николай Михайлов остана на резервната скамейка.

В друг мач от кръга Ливорно надигра Катания с 2:0, като и двете попадения бяха дели на Паулиньо.