Фалкао донесе победата на Монако над Лориен (видео и снимки)

17:37
Монако спечели с 1:0 у дома срещу Лориен в мач от петия кръг на френското първенство.

Пред повече от 14 хиляди зрители Радамел Фалкао се разписа хладнокръвно от дузпа още в шестата минута и донесе трите точки в полза на монегаските.

Успехът е втори пореден за тима от Княжеството.

Яник Ферейра-Караско и отново Фалкао пропуснаха да се разпишат във вратата на гостите преди почивката. През втората част гостите имаха възможност да достигнат до равенство, но удар на Яник Жуфре в 59-ата минута не намери целта.

След тази победа Монако се намира на първо място в Лига 1 с актив от 13 точки и без нито едно поражение. Лориен заема 13-ата позиция с едва 6 точки.