Прекратиха контрола на Лудогорец след три червени картона и бой

19:35
Лудогорец /Разград/ - Петролул /Плоещ - Румъния/- мачът бе прекратен след края на първото полувреме при резултат 0:0.

Старши треньорът на Лудогорец /Разград/ Стойчо Стоев започна със следния стартов състав: Чворович, Шоко, Барт, Моци, Кайсара, Ешпиньо, Бургзорг, Марселиньо, Мисиджан, Стоянов,
Кишада.

Двубоят бе прекратен след края на първото полувреме поради грубости на терена и три червени картона.

В края на полувремето - в 42-та минута, румънецът Камара влезе много грубо в краката на своя сънародник Козмин Моци, централен защитник на Лудогорец.

След инцидента двамата се спречкаха, а бившият нападател на ЦСКА и сега играч на Петролул /Плоещ/ Нджонго Присо се затича и блъсна без топка Козмин Моци. Главният
съдия Михаил Йорданов изгони и тримата - Камара, Моци и Присо. На път към съблекалните в тунела тримата изгонени футболисти отново започнаха да изясняват взаимоотношенията си и да си разменят удари.

Съдиите начело с Михаил Йорданов решиха да прекратят приятелския мач и второто полувреме не се игра.