ПСЖ разгада Гингам в продълженията (видео)

20:44
Златан Ибрахимович сложи край на головата суша, а Пари Сен Жермен отбеляза два гола в добавеното време при победата с 2:0 над новака Гинган в среща от четвъртия кръг на френската Лига 1.

В първата минута на допълнителните пет резервата Адриен Рабио, 18-годишен, откри резултата. Две минути по-късно Ибрахимович получи дълъг пас от Жереми Сорбон и преодоля вратаря на гостите Мамаду Самаса. Това бе първи гол за шведа от пет мача този сезон.

Тимът на Лоран Блан записа втора победа от четири мача в шампионата и се изкачи на втората позиция с 8 точки актив. Гингам е 17-и с 3 точки.