Хановер 96 спря похода на новия тим на Неделев

18:29
Новият отбор на Тодор Неделев - Майнц 05, допусна първо поражение за сезона, след като падна с 1:4 при гостуването си на Хановер 96.

Момчетата на Томас Тюхел, които имаха 100%-ов актив от три победи от началото на кампанията в Бундеслигата, започнаха много силно и срещата в Хановер. Новата звезда на Майнц Николай Мюлер се разписа за 0:1 в 12-ата минута след хубав пас на Зденек Поспех. Домакините обаче не се предадоха и успяха да изравнят в 31-ата минута чрез Маме Бирам Диуф. Бившият играч на Манчестър Юнайтед се разписа с глава. Полякът Артур Собиех покачи на 2:1 на "HDI Арена", а Дидие Я Конан в 80-ата минута направи 3:1. Точка на спора сложи Едгар Приб в 82-ата минута, като по този начин Хановер 96 спря серията на гостуващия тим и постигна третата си победа този сезон.

Всичките резултати от немската Бундеслига: Хановер 96Майнц 05 4:1, Нюрнберг – Аугсбург 0:1, Волфсбург – Херта 2:0, Борусия Мьонхенгладбах – Вердер Бремен 4:1, Хамбургер – Брауншвайг 4:0.