Тонев игра при победа на Вила за Купата на Лигата (видео)

09:52
Александър Тонев игра като резерва при домакинската победа на Астън Вила с 3:0 над третодивизионния Родъръм в среща от втория кръг за Купата на Лигата на страната.

Андреас Вайман, Кристиан Бентеке и Фабиан Делф нанизаха трите попадения за бирмингамския тим до 53-та минута, когато старши треньорът на отбора Пол Ламбърт започна спокойно да прави смени и да дава почивка на титулярите. Българският национал Тонев се появи в игра в 66-та минута на мястото на Гейбриъл Агбонлахор, а по същото време мачът свърши още за звездите и голмайстори Бентеке и Делф.

Безпроблемно за следващия кръг продължават още елитните Евертън, Стоук Сити, Нюкасъл и Кардиф, които спечелиха срещите си от втория кръг за Кепитъл Къп.