Ливърпул преодоля Нотс Каунти след продължения (снимки и видео)

00:53
Ливърпул надви Нотс Каунти с 4:2 на "Анфийлд" в среща от втория кръг на турнира за Купата на Лигата.

Червените трябваше да пречупят съпротивата на смелите свраки през продълженията, тъй като тимът от Лига 1 успя да заличи пасив от два гола през второто полувреме.

Иначе мърсисайдци взеха инициативата от първия съдийски сигнал и още в четвъртата минута Рахим Стърлинг. Младокът премина през трима противникови футболисти, преди да опъне мрежата на Бялковски.

За съжаление на домакините новото попълнение Али Сисоко се контузи в деветата минута и бе принудително заменен от Даниел Агер.

Малко преди да изтече първият половин час от мача, червените удвоиха преднината си. Стърлинг намери Даниел Стъридж в наказателното поле и нападателят разстреля Бялковски с шут от малък ъгъл.

И през втората част Ливърпул атакуваше постоянно, но напук на логиката Каунти отбеляза. В 62-та минута Аркуин надскочи двама играчи на червените след центриране от фаул и намали резултата. Шест минути преди края на редовното време немислимото се случи, след като Адам Комбъс изравни. Мачът отиде в продължения.

Там класата на домакините си каза думата. В 105-та минута Даниел Стъридж вкара втория си гол в срещата и пак изведе Ливърпул напред в резултата. В 110-та минута Джордън Хендерсън оформи крайното 4:2 след самостоятелен пробив.

GGMU_SOFIA
29.08.2013 00:50

Жребият за третият кръг на Capital One Cup определи: Манчестър Юнайтед срещу Ливърпул. Ще се срещнем на 1-ви септември на "Анфилд", а 2 седмици по-късно, отново през септември ще се срещнем в третия кръг на Capital One Cup, но на "Олд Трафорд". Късмет на Ливърпул! *smile* *beer* *cigarette* *cool*

Emil73
28.08.2013 16:49

Според мен трябва да дават повече шанс на Рахим Стърлинг ... на 17 години е но е изключителен талант ...

Kireto1232
28.08.2013 13:39

Иначе гледам се навъди темата от манафи разбирачи разбираш ли ? Особено онова момичето фенка на Юнайтед това и най-голямата и грешка в живота отново е компетентна по всяка тема първо гола на Каунти беше от засада и никой не е казал ,че Ливърпул са направили кой знае какво но подцениха Каунти затова се стигна до този резултат и до продълженуия !!! Иначе вие сте хейтари както винаги ама щом сте от Манафите значи друго няма да стане от вас айде сган !!

Kireto1232
28.08.2013 13:36

До коментар [@comment 1451022] от [@user GGMU_SOFIA]:

ХАХАХА ,успокой се момче това ,че Ливърпул подцени Каунти и вече какво е станало нали продължиха така,че тихо ще ви видим в неделя !!

teenage_head
28.08.2013 12:03

На Анфийлд щяха да отпаднат от отбор, който в 3та дивизия до моментна има 3 загуби и 1 равенство от 4 мача. Голям срам за Ливърпуул, още в първия двубой за купа. Единственото позитивно беше, че накрая играха 20мин с човек по-малко и вкараха 2 гола през това време, но като цяло огромен срам....

Magic_man1892
28.08.2013 11:36

По думите на Роджърс , Туре няма да играе в неделя почти сигурно *sad* Дано Щъркела се оправи , че не ми се мисли . Успех ! YNWA *beer**thumb_up*

badshadoww
28.08.2013 05:49

Доста куцо представяне от Роджърс според мен... Вместо от началото да пусне всички резерви и те да си играят играта пък ако имаше усложнения можеше да пусне Стъридж,Джерард и Коутиньо да помогнат за 20 или 30 минутиа не Стъридж и Стиви да играят от първата минута при положение че играха тежък мач дни по-рано...и след няколко дни много важен мач с Юнайтед. Така с тея титуляри срещу Нотс Каунти не ме уверява напълно че ще се бори за топ4. Иначе страхотно първо пуловреме и доста по-слабо второ. И с тези контузии незнам в неделя. *smile*

fhh
28.08.2013 09:00

Спокойно,както казах и преди мача противника ни е корав,за неделя всичко ще е на ред!!Ще ги смачкаме!!!*beer**beer**beer*YNWA*beer**beer**beer*

kalin72
28.08.2013 03:04

Айде пак останахме без защита! Тая тъпа купа само контузии носи. Дано се оправи поне единият от Туре или Шкъртел. Иначе безотговорно отношение към играта от нападателите и мениджъра. Според мен трябваше 3-ти гол и да затворят играта,а те допуснаха и продължения. Сега тия от Манчестър ще ни спукат от тичане. Дано имаме късмет и успех!

28.08.2013 21:54

Ей Идиотmen , не само ти можеш да определяш някой - какъв е, без никаква причина и доказателство!*angry*

Plazzmen
28.08.2013 20:50

еи много си тъп пък ти, като сме смешни изчезваи да коментираш темите за мангалчестер*angry*

ReDeViL666
28.08.2013 12:24

Нито ние не позволихме на Челси да имат положения , нито те на нас!Хубавото е , че играхме много добре и атрактивно срещу тях! Да днаеш , това ще е лицето на Юнайтед в домакинските мачове , с разликата , че ще се правят много повече положения и ще се вкарват голове!Този домакински стил тепърва ще се развива , за разлика от стила ни при гостуванията , който работи перфектно , защото е налаган и при САФ! ДА знаеш , че срещу вас ще играем сигурно както срещу Суонзи , а именно на контраатака и клинични пред вашата врата! А предвид вашите проблеми пред гола , си мисля , че няма да успеете да ни победите!Просто мнение!*smile**cool*

Notlike
28.08.2013 12:05

Това не го брой. Много добре знаеш, че е началото на Висшата лига и няма натрупана умора. Отделно, отборите не са в оптимална форма. Поне това, което видях срещу Челси, въобще не стряска и не респектира. Срещу Суонзи имахте положения и вкарахте доста добре, но после се видя, че "дяволът" хич не е толкова страшен. Мачът в неделя е 1Х2 и който покаже повече воля, ще го вземе *smile*

ReDeViL666
28.08.2013 11:40

Ей - много сте ми смешни вие фенчетата на Ливърпул! Щели да ни прегазите в неделя , а пък един отбор , който се бори за оцеляване в лига 1 не успяхте да биете в редовното време! Машини били!*lol**lol**lol*

28.08.2013 02:43

Има ли шанс да се падне отбор от Висшата лига?

28.08.2013 01:00

Само пропуснахте да кажете ,че и Алън и Туре се контузиха а също така Ливърпул игра повече от 20 мин с човек по малко !!

Scouser95

Да, и за първия гол на Дани Стъридж асистира Стиви Джи с прекрасен пас, а не Стърлинг! *lol*