Кавани и Лавеци носят първи успех на ПСЖ (видео)

00:17
Шампионът Пари Сен Жермен победи като гост Нант в мач от 3-я кръг на френската Лига 1. Двубоят на стадион "Божоар Луи Фонтено" приключи при резултат 2:1 за парижани.

Единсон Кавани откри за гостите в 25-та минута и при резултат 1:0 приключи първото полувреме. Защитникът Алекс Родриго си отбеляза автогол в 52-та минута за 1:1, а Езекиел Лавеци донесе успеха на ПСЖ в 73-та минута.

Така Пари Сен Жермен спечели първата си победа през сезона във френското първенство и вече има актив от 5 точки, като в момента заема 8-мо място в класирането, а новакът Нант е на 12-та позиция с 3 спечелени точки.