Лацио и Рома с победи на старта, Наполи громи (видео)

23:44
Отборът на Лацио постигна победа в първия си мач от първенството в италианската Серия "А" като надви у дома Аталанта. Двубоят на "Стадио Олимпико" приключи при резултат 2:1 за домакините.

Точни за лациалите в тази среща бяха Ернанес в 13-та минута и Антонио Кандрева от дузпа в 17-та минута, а голът за гостите отбеляза Луис Муриел в 61-та минута.

Lazio 2-1 Udinese (All Goals) 25.08... by ourmatch

В друга среща по същото време Рома победи като гост тима на Ливорно. Точни за вълците бяха Даниеле Де Роси (65 минута) и Алесандро Флоренци (68 минута).

Livorno 0-2 AS Roma (All Goals) 25.08... by ourmatch

Наполи пък постигна класически успех от 3:0 у дома над тима на Болоня. Хосе Мария Кайехон дебютира с гол за неаполитанци, откривайки резултата в 32-та минута. След това Марек Хамшик добави две попадения в 45-та и 64-та минути и така Наполи спечели три точки на старта на кампанията в Италия.

Napoli 3-0 Bologna (All Goals) 25.08... by ourmatch