Стоук Сити обърна Кристъл Палас (видео)

19:18
Стоук Сити записа първа победа за сезона, след като обърна Кристъл Палас и спечели с 2:1 срещата на "Британия стейдиъм".

Мениджърът на грънчарите Марк Хюз искаше на всяка цена да вземе трите точки в мача и да постигне първия си успех начело на тима, но нещата изобщо не изглеждаха добре за неговия клуб, тъй като орлите поведоха в резултата в 31-ата минута чрез Маруан Шамак, който заби първия си гол за сезона.

Хюз, който за последно постигна победа в лигата като мениджър на Куинс Парк Рейнджърс точно срещу сегашния си тим, през месец май 2012 година, все пак имаше поводи за радост през втората част. Чарли Адам в 58-ата минута и Райън Шоукрос в 62-ата минута донесоха победата за домакините, които паднаха на старта на сезона от Ливърпул с 0:1 на "Анфийлд".

Всичките резултати от Висшата лига на Англия:
Евертън – Уест Бромич Албиън 0:0, Хъл Сити – Норич Сити 1:0, Нюкасъл – Уест Хям 0:0, Саутхямптън – Съндърланд 1:1, Стоук СитиКристъл Палас 2:1.