Бандаловски получи червен картон в дебютния си мач

22:35
Бившият капитан на ЦСКА и национал на България Иван Бандаловски ще запомни дебюта си в белгийското първенство с червен картон. Десният защитник, който сега е играч на ОХ Льовен, получи два бързи жълти картона в рамките на три минути в края на мача, а тимът му падна 0:1 при гостуването на лидера Стандард Лиеж.

Единственото попадение в мача падна в 47-ата минута, когато Людовик Бюсенс от състава на Льовен си вкара автогол.

Бандаловски, който започна като титуляр, получи първия жълт картон за фаул срещу Мпоку, а само след още три беше отстранен заради грубо влизане в краката на Мужанги Бия.

След поражението в този четвърти кръг зелено-червените от Льовен остават с 1 точка на предпоследното 15-о място.