Фалкао отново бележи, Монако громи (видео и снимки)

17:13
Емануел Ривиер отбеляза хеттрик за победата на Монако с 4:1 над Монпелие в среща от втория кръг на френското първенство, с което отборът от Княжеството запази 100-процентов актив през новия сезон.

Рекордната покупка Радамел Фалкао откри за Монако от дузпа през първото полувреме, но минути по-късно Виктор Монтано изравни за шампионите от 2012 година. Ривиер обаче отново даде аванс на домакините само минута преди почивката, а в 58-ата и 81-ата оформи крайното 4:1. Гостите от Монпелие завършиха срещата в намален състав, след като в 64-ата минута бранителят Даниел Конгре получи червен картон.

Благодарение на успеха над Монпелие, Монако се изравни на върха с отборите на Олимпик Лион, Олимпик Марсилия и Сент Етиен.