Миланов дебютира срещу Кубан (видео)

14:52
Българският национал Георги Миланов направи официален дебют за ЦСКА Москва при победата с 1:0 у дома срещу Кубан Краснодар в мач от петия кръг на руското първенство. Полузащитникът влезе като резерва в третата минута на добавеното време, заменяйки Кейсуке Хонда.

В състава на Кубан друг български национал Ивелин Попов беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути.

В 11-ата минута Ахмед Муса вкара единствения гол в полза на домакините, след асистенция на Хонда.

След тази победа ЦСКА е на първо място в класирането с актив от 11 точки. Отборът от Краснодар заема девета позиция с 6 точки.