Глазгоу Рейнджърс с дубъл в Шотландия след победа над Фолкърк

19:58
Отборът на Глазгоу Рейнджърс записа дубъл в Шотландия след като победи Фолкърк с 1:0 и спечели Купата на страната.

През миналия уикенд тимът стана и шампион на страната си, с което остави зад гърба си един изключително успешен сезон. След равенство през първата част, влезлият на почивката Начо Ново, който замени Крис Бойд, вкара победното попадение за Рейнджърс. Още с първото си докосване на топката испанецът успя да реализира изключително красив гол от около 30 метра разстояние. До края на срещата Рейнджърс можеше и да увеличи своята преднина, но до гол така и не се стигна.

Възпитаниците на Уолтър Смит успяха да надиграят своя противник във всички точки на терена и заслужено спечелиха вторият си трофей тази година.