Хасково се върна в "Б" група с победа

20:41
Хасково се върна в професионалния футбол с победа с 2:0 катогост на Академик (Свищов). Димитър Алексиев и капитанът Недялко Хубенов се разписаха за успеха на южняците, които бяха включени по служебен път през седмицата на мястото на отказал се отбор.

Марек Дупница се наложи с 1:0 над Банско в югозападно дерби. Единственото попадение за домакините вкара Ивайло Андонов в 45-ата минута от дузпа. Изпълнителният директор на дупничани Иво Паргов заяви за БТА, че е доволен от играта на своите, а победата е малка за превъзходството.

Друг новак- Ботев гълъбово, изпусна да си тръгне с три точки от Добрич. Накрая домакините се радваха на точката, след като 10 минути преди края Иван Цачев изравни. Гълъбовци откриха резултата в 56-ата минута чрез капитана си Георги Кирилов.

Също пет минути преди края до равенство се добраха футболистите на Пирин (Разлог) - 1:1 у дома срещу Спартак (Варна). Изпълнителният директор на варненци Диян Дончев не
можеше да си намери място от яд заради пропуснатата победа, въпреки че неговите бяха само 15 човека в групата за мача.