Бербатов титуляр при загуба на Фулъм от Парма

21:13
Димитър Бербатов игра едно полувреме при загубата на Фулъм с 1:2 от италианския Парма в приятелски мач, игран пред 9786 зрители на стадион "Крейвън Котидж" в западен Лондон. Българският нападател започна като титуляр и в 46-та минута беше заменен от Уго Родайега.

В 10-ата минута Стив Сидуел изведе изведе лондончани напред в резултата. Габриел Палета изравни в началото на второто полувреме, а в 86-ата минута Никола Сансоне се разписа за втори път във вратата на Фулъм и донесе успеха с 2:1 в полза на Парма.

През следващата седмица стартира английският шампионат. В първия кръг котиджърс играят навън срещу Съндърланд.