Тевес бесен на сър Алекс

13:09
Нападателят на Манчестър Юнайтед Карлос Тевес се присъедини към съотборника си Кристиано Роналдо и критикува сър Алекс Фъргюсън за неговата тактика във финала на Шампионската лига, който "червените дяволи" загубиха с 0:2 от Барселона.

Националът на Аржентина смята, че английският шампион е щял да спечели трофея, ако той беше започнал мача като титуляр. Роналдо пък нападна шотландския и заяви, че босът на Юнайтед не му бил казал на каква позиция да играе. Тевес заяви днес за "Сън":

"Аз исках да започна като титуляр в Рим, но решението бе на нашия треньор. Ако бяхме излезли с по-атакуваща стратегия в първите минути, то тогава резултата най-вероятно щеше да бъде съвсем различен."

Запитан относно своето бъдеще, Тевес заяви: "Това не са добри времена за мен, защото аз вярвам, че трябва да играя повече минути. Моето бъдеще ще бъде решено скоро. Агентите ми преговарят с клуба и очаквам някакви новини от тях."

lfc_bul
30.05.2009 21:06

Тевез е прав Алекс Фъргюсън е неадекватен и прост ! *joking*

iksvel
29.05.2009 19:16

Бербатов ако беше играел от началото щеше да е различно. Как искат от него да докаже, че може, ако не му дават шанс? Нито един друг играч на Манчестър не се представи на ниво, но любимият ми некадърен кореец беше най-слаб.

ivonatora
29.05.2009 19:15

Според мен Тевес е по-добър от Парк, Андерсон, дори от Митко, но малко!
*wink* Той е куче-изпуска топка и тръгва да си я гони! *lol*

phpret
29.05.2009 18:17

Батков бил в преговори със САФ за тренер на Левски.Предлам на Батето да взема направо и Тевес. *joking*

29.05.2009 17:14

svetlio_sl ти не6то си се побъркал маи? тевез и руни и андерсон се раздават наи много за отбора остналото е за изхварляне.

tamate_unufreev
29.05.2009 17:13

Мили малки "пишлемета" тоест ... пубери....една обосновка на мача ...от мене ...
за 90 мин игра ман стигнаха наказателното само 6 пъти .... 4 удара в очертанията на вратата 3 от които бяха само така да се каже "подаване" на Валдес....
Парк незнаеше къде се намира ...за Гигс да не казвам все пак той е "икона" на МАН..... Тевес като го пуснаха пипна топката точно 4 пътя за 45 минути.,...... в центарът нямаше кой на кого да подава кой да им прави атаките кой да задържа топката ....Турили Руни ляво крило ..... *joking* абе САФ-чо САФ-чо ........ оня дето го зе за 32млн. евро за какъв чеп ти е бе..... да търка пейката ли .... *sick*

svetlio_sl
29.05.2009 16:51

Тевез махай се от Юнайтед!!!
Ние не те искаме

joko1975
29.05.2009 15:43

Тоя пък мангал,не му ли омръзна вече да реве...като не му отърва да си заминава.
То бива,бива ама взе акъл и на SAF да дава.Ай сиктир,ходи на майната си ако искаш,няма да плачем за теб...сине на вятъра *smile*

Milan1989
29.05.2009 14:52

Тевез като иска минути предлагам на "Минута е много" да му изпратят покана. Тамън и някои друг лев ще си заработи, ако може да си каже името и годините. *joking*

Milan1989
29.05.2009 14:51

Абе едно не разбрах - КОГА Тевез стана играч от световна класа. Абе ей разбирачите - тоя потен мелез има 30-40 мача за Коринтианс с 25 гола; 10 гола за 22 мача с Уест Хям и 15-16 за 50-60 в Манчестър. Къде станал звезда с под 100 гола в кариерата. Тва е се едно Камбуров като има 100 попадения в Бг да е новия Стойчков или Оуен... Мозъци колкото искаш- тоя не е за голям футбол. Куц до Бога.

villituu
29.05.2009 13:38

Еми случва се и на най-добрите според мен вместо Гигс трябваше да влезе или Бербо или Теввез и мисля още,че по-добрият избор би бил Бербо защото той е невероятен с топката!
Но каквото станало станало и още казвам,че едно лошо решение на Сър Алкес не го прави по-малко ВЕЛИК *stop*
Пак казвам случва се и на най-добрите

mitaka88_bg
29.05.2009 13:33

Прав е.Ако бяха излезнали с по-атакуваща схема срещу парцала щяха да паднат с 3-4 гола разлика *lol* Халфовете на Барса са толкова доби,че даже и 6 халфа да има пак ще е трудно да ги надиграеш.

Samoletski
29.05.2009 13:25

Взе да ми писва от коментари от рода "ако Фъргюсън беше пуснал едикой си от началото, щеше да е друго". Просто Барса мачкаха през целия сезон, дори когато биеха с по 1:0 заслужаваха да вкарат още, докато дори някои от победите с повече голове на Юнайтед бяха незаслужени, да не напомням и за серийката от скучни мачове 1:0.

angel_hi
29.05.2009 13:13

Тевес имаш пълното право да си бесен.Трябваше да си титуляр.САФ сбърка е съжалява.Още повече ще съжалява като напуснеш Манчо,а това ще стане.Върви в отбор в който ще те ценят и пускат в игра,а не да търкаш пейката.На САФ му остава малко време да води Манчо и без него положението няма да е розово.Сбърка с Барса,сбърка с Тевес, но си остава най-великият.