Милан взе трето място на "Ауди Къп" (видео)

21:22
Отборът на Милан завърши на 3-то място в турнира "Ауди Къп" в Мюнхен след победа с 1:0 над Сао Пауло в малкия финал на надпреварата.

19-годишният Кингсли Боатенг беше точен в 53-ата минута росонерите, след като излезе сам срещу вратаря на бразилците. Младият нападател се появи на почивката на мястото на звездата Стефан Ел Шаарави.

Двата отбора създадоха малко положения, а срещата не беше особено атрактивна. Италианците все пак заслужено стигнаха до успеха, след като през първото полувреме Андреа Петаня нацели напречната греда, а десетина минути преди края Антонио Ночерино се засуети и пропусна много добро положение.

Вчера Милан и Сао Пауло загубиха своите двубои на 1/2-финалите на приятелския турнир. Италианците паднаха с 3:5 от Манчестър Сити, а бразилците бяха победени от домакина Байерн Мюнхен с 2:0.

Финалът между германския и английския тим е от 21:30 часа българско време.