ЦСКА М взе дербито с Локомотив (видео)

14:55
Шампионът на Русия ЦСКА Москва излезе на трето място във временното класиране след усяех с 2:1 като гост на Локомотив Москва.

В столичното дерби Кейсуке Хонда откри резултата с гол за армейците в 18-та минута, а в 74-та минута Александър Самедов от Локомотив пропусна дузпа. Секунди по-късно Дмитри Тарасов изравни за 1:1, но ЦСКА стигна до победата с попадение на Ахмед Муса осем минути преди края на редовното време на двубоя. Загубата бе първа за железничарите, а футболистите на армейците вече имат актив от 7 точки. Възпитаниците на Леонид Слуцкий отстъпват по голова разлика на Ростов, а начело без загубена точка е Спартак Москва.

Българският полузащитник на ЦСКА Георги Миланов пропусна мача. Той получи контузия по време на подготовката на тима, заради което все още не е дебютирал в официален мач за новия си тим.

L.Moscow vs CSKA 1-2 Match Highlights by C_7_2_R_10