Нов силен мач за Ивелин Попов в Русия (видео)

21:28
Капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов се отличи с асистенция за Кубан Краснодар, който завърши 1:1 като гост на Зенит в среща от 3-ия кръг на руското първенство.

Попов, който игра пълни 90 минути, бе в основата на попадението за своя отбор. В 79-та минута българинът стреля извън границата на наказателното поле, топката се отби в крака на Георги Букур и влезе в мрежата на Зенит за 1:1. Две минути след това удар на Попов мина на сантиметри над гредата. Домакините откриха резултата с гол на Андрей Аршавин в 64-та минута.

В класирането Кубан е на второ място с 5 точки, а Зенит на 9-а позиция с 4 точки. Начело е Спартак Москва с 6 точки и мач по-малко.

FK Zenit St. Petersburg 1 - 1 Kuban Krasnodar by gerviinho