ЦСКА надигра Витоша Бистрица в контрола

21:01
В учебна игра, провела се на клубната база в Панчарево, ЦСКА победи с 2:1 отбора на Витоша Бистрица. Попаденията за армейците вкараха Християн Кировски в 21-ата минута и Григор Долапчиев в 83-ата минута. Голът за Бистрица бе дело на Божов в 52-ата минута
от дузпа.

По взаимна договорка между треньорските щабове на двата отборът контролният футболен мач се игра в 3 полувремена по 30 минути. В 21-ата минута Християн Кировски откри резултата след удар отблизо, а асистенцията бе на Ивайло Чочев.

През втората част в игра за ЦСКА се появиха юношите Васил Попов, Петър Витанов, Григор Долапчиев, Радой Божилов, Асен Бойчев, както и дошлите на проби Степан Виуйчич, Маргарит Георгиев, а в центъра на отбраната застана Валентин Илиев. От първата част на терена останаха вратаря Стоян Колев, Юлиян Илиянов и Омар Косоко.

В 52-ата минута неразчетено изчистване на Бойчев прати топката в Божов, който бе около точката за изпълнение на дузпа. Вальо Илиев се хвърли на шпагат, за да му отнеме топката, но го фаулира. Реферът даде дузпа, а потърпевшият Божов прати топката под гредата и изравни. През третата част Валери Кулинов замени Омар Косоко. В 68-ата минута центриране на Васко Попов за малко да се превърне в гол, след като топката премина много близо до дясната греда. В 83-ата минута Попов подаде в наказателното поле към Григор Долапчиев, той овладя топката на гърди и със задна ножица вкара красив гол - 2:1 за ЦСКА