Юношите на Лудогорец ще участват в турнир в Германия

18:00
Юношите (младша възраст) на Лудогорец (Разград) с треньор Атанас Димов заминаха днес на турнир в Германия. Малките лудогорци са единственият чуждестранен отбор на турнира Зилбердистел, който се провежда в Бад Кисинген - най-популярният спа-център в Бавария.

Футболистите на Лудогорец, които стигнаха до финал за Купата на БФС тази година в междинната възраст, попаднаха в поток "А" заедно с формациите на Нюрнберг, Мюнхен 1860 и Гросбардорф. В другата група "В" са съставите на Хамбургер ШФ, миналогодишните победители от Гройтер Фюрт, домакините от Рьон и Карл Цайс (Йена).

Мачовете са от две полувремена по 30 минути, като в първия ден ще се играят всички мачове от предварителните групи. В 12:40 часа българско време Лудогорец стартира срещу Мюнхен 1860, а след обяд са мачовете с другите два отбора.

Тази сутрин 18 момчета от Лудогорец заминаха с автобус за Бавария.