Ливърпул не сбърка срещу Мелбърн (видео)

16:37
Английският гранд на Ливърпул победи Мелбърн Виктори с 2:0 в приятелски мач, който се изигра в Мелбърн.

Въпреки че доминираше изцяло в играта и създаде много положения за гол, Ливърпул не успя да стигне до такъв в първия половин час на "Мелбърн Парк". Капитанът на мърсисайдци Стивън Джерард откри резултата в 32-та минута, а във втората минута на добавеното време испанският нападател Яго Аспас оформи крайното 2:0. В игра за Ливърпул в 72-та минута се появи Луис Суарес, за когото това е първи мач след началото на подготовката на тима. Уругваецът направи асистенция за вротото попадение на отбора си.

Възпитаниците на Брендър Роджърс ще приключат международното си турне с мач срещу Тайланд в Банкок.

Melbourne Victory 0-2 Liverpool goalsandsoccer.com by goalsandsoccer